PODZIELMY SIĘ

AKCJA CHARYTATYWNA "PODZIELMY SIĘ"

Od 8  do 17 grudnia 2014 roku na terenie  Zespołu Szkół nr 9 w Tychach została zorganizowana po raz  kolejny akcja  charytatywna "Podzielmy się".

Celem akcji było przygotowanie paczek świątecznych dla rodzin naszych uczniów, które przed świętami  potrzebowały  wsparcia.

W przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie i nauczyciele wszystkich klas Szkoły Podstawowej nr 40 i Gimnazjum nr 7. W wyniku przeprowadzonej akcji zebrano wiele darów  w postaci artykułów spożywczych np.: mąka, kasza, ryż, cukier, kawa, herbata, rodzynki, kokos, kakao, mak, orzechy, słodycze, konserwy, środki czystości itp.

Dary zostały rozdzielone przez zespół charytatywny działający przy parafii p.w. św. Maksymiliana w Tychach pomiędzy dwadzieścia dwie potrzebujące rodziny. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w akcję.

Organizatorzy:
U. Pełka, A. Mądry, A. Pustelnik