WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczalnia książek w SP-40

Wypożyczalnia w naszej bibliotece jest pomieszczeniem z wolnym dostępem do półek. Tuż obok wejścia znajdują się katalogi: alfabetyczny i działowy.

Księgozbiór jest wciąż wzbogacany o lektury szkolne, literaturę dziecięcą oraz młodzieżową, literaturę pedagogiczną i książki popularnonaukowe.

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

REGULAMIN WYPOŻYCZANIA BEZPŁATNYCH PODRĘCZNIKÓW

„ZŁOTA LISTA”

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły systematycznie powiększają księgozbiór biblioteki. Jeśli posiadasz w swoim domowym księgozbiorze książkę, której już nie potrzebujesz, nie oddawaj jej na makulaturę, lecz przynieś do biblioteki. Będziesz wyróżniony poprzez wpis w gablocie bibliotecznej oraz zostaniesz wpisany na „Złotą Listę". Wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do powiększenia księgozbioru bibliotecznego serdecznie dziękuję.

H. Stanisławska

BIBLIOTEKA PROPONUJE CZASOPISMA, KSIĄŻKI ORAZ FILMY
EDUKACYJNE DLA NAUCZYCIELI

Biblioteka szkolna proponuje nauczycielom czasopisma, książki psychologiczno-pedagogiczne oraz filmy edukacyjne do przeczytania lub wykorzystania na zajęciach  lekcyjnych.

KSIĄŻKI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNE

FILMY EDUKACYJNE