WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczalnia książek w SP-40

Wypożyczalnia w naszej bibliotece jest pomieszczeniem z wolnym dostępem do półek. Tuż obok wejścia znajdują się katalogi: alfabetyczny i działowy.

Księgozbiór jest wciąż wzbogacany o lektury szkolne, literaturę dziecięcą oraz młodzieżową, literaturę pedagogiczną i książki popularnonaukowe.

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

REGULAMIN WYPOŻYCZANIA BEZPŁATNYCH PODRĘCZNIKÓW

„ZŁOTA LISTA”

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły systematycznie powiększają księgozbiór biblioteki. Jeśli posiadasz w swoim domowym księgozbiorze książkę, której już nie potrzebujesz, nie oddawaj jej na makulaturę, lecz przynieś do biblioteki. Będziesz wyróżniony poprzez wpis w gablocie bibliotecznej oraz zostaniesz wpisany na „Złotą Listę". Wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do powiększenia księgozbioru bibliotecznego serdecznie dziękuję.

H. Stanisławska

„ZŁOTA LISTA” – WRZESIEŃ 2018

Nazwisko i imię ucznia Klasa Ilość podarowanych książek

BIBLIOTEKA PROPONUJE CZASOPISMA, KSIĄŻKI ORAZ FILMY
EDUKACYJNE DLA NAUCZYCIELI

Biblioteka szkolna proponuje nauczycielom czasopisma, książki psychologiczno-pedagogiczne oraz filmy edukacyjne do przeczytania lub wykorzystania na zajęciach  lekcyjnych.

KSIĄŻKI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNE

FILMY EDUKACYJNE

CZASOPISMA

NAJWIĘCEJ KSIĄŻEK W KLASACH DRUGICH I TRZECICH SP-40