DZIENNIK WYDARZEŃ - TYGRYSKI

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

6 listopada 2019 roku nasz odział przedszkolny odwiedzili aktorzy teatru O! Teatr którzy wystawili spektakl pt.: Król Maciuś.

W przedstawieniu wzięły udział dzieci z grupy Kangurki, Tygryski a także uczniowie klasy 1b.

Dzieci miały okazję poznać historię Króla Maciusia a także wziąć czynny udział w przedstawieniu. Aktorom teatru O! Teatr serdecznie dziękujemy za przybycie!

L. Czerwińska

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE

We wrześniu w naszej szkole odbyły się zajęcia umuzykalniające, w których nasze przedszkolaki wzięły aktywny udział. Z najnowszych badań naukowych wynika, że tego typu zajęcia stymulują pełny i bardziej harmonijny rozwój mózgu, są wspaniałym treningiem pamięci i koncentracji, rozwijają zdolności językowe, uczą logicznego myślenia, wpływają na rozwój zdolności matematycznych, poprawiają samopoczucie (uspokajają i pomagają rozładować emocje), uczą pracy i współżycia w zespole.

Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach, czego dowodem mogę być poniższe zdjęcia.

A.Cabrera-Więcek