Jesteś tutaj:

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

   NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

RODZAJ KOŁA/ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

        HARMONOGRAM ZAJĘĆ         

Badura-Niemczyk Jolanta

Koło teatralne 
piątek - 15.30-16.30
Zajęcia wspierające dla uczniów z trudnościami (gimnazjum)  
Bieniak Anna Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dziewcząt z kl.6,7,8 i 3G środa - 15.30-17.00

Błaszczuk Ewelina

Zajęcia z uczniami mającymi trudności w nauce.

środa 8.00-8.45
piątek 7.15-8.00

 

Brożek Agnieszka

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego

czwartek - 14.30-15.15

Cuber Paulina Koło przyrodnicze piątek - 7.00-7.45

Gembka Ewa

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego
wtorek - 14.30-15.15 (kl. 4,5)
- co drugi tydzień 
piątek - 14.30-15.15 (kl. 7,8)

Głodek Grzegorz

Kółko wokalno-instrumentalne dla uczniów uzdolnionych muzycznie

poniedziałek - 14.30-15.15

Hryniewiecka Aleksandra

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów - regionalizm
czwartek - 12.45-13.30

Kałamała Lucyna

Zajęcia rozwijające zainteresowania

 
Kaszyca Edyta Zajęcia konsultacyjne z zakresu indywidualnych predyspozycji edukacyjno - zawodowych uczniów
środa - 15.15-16.00
(po wcześniejszym umówieniu się).

Kazior Iwona

Zajęcia wyrównawcze z chemii wtorek - 14.30-15.15
Zajęcia rozwijające z chemii środa - 7.10-8.55

Klimczyk-Kijas Anna

Zajęcia rozwijające zainteresowania sportowe uczniów – Tenis 10 

poniedziałek - 11.40-12.50 - kl.1
wtorek - 13.30-14.40 - kl.2-3

Kopiński Daniel

Kółko matematyczno-fizyczne

poniedziałek 14.30-15.15

Zajęcia wyrównawcze

piątek - 14.30 - 15.15

Kostrzewa Jolanta Zajecia matematyczne
poniedziałek - 13.40-14.25 (6a)
co 2 tygodnie
poniedziałek - 14.30-15.15 (7a) 
co 2 tygodnie

Krystek Dorota

Koło kulinarne

środa - 14.30-16.00
(co 2 tygodnie)
Zajęcia wyrównawcze z informatyki i techniki poniedziałek -14.30-15.15

Kutniowska Joanna

Zajęcia sportowe dla uczniów klas 7,8 i gimnazjum

wtorek - 14.30 - 16.00
lub wtorek - 15.30 - 17.00

Labryga Janina

Zajęcia  rozwiające zainetesowania sportowe - pływanie

czwartek - 8.30-10.30

Larysz Iwona Zajęcia  rozwiające zainetesowania sportowe - pływanie czwartek - 8.30-10.30
Lewicka Katarzyna Tenis stołowy dla uczniów klas 1 i 2 piątek - 12.30-13.30
Szachy dla uczniów klasy 1a wtorek - 8.00-8.45
Łukasik Bartosz Kółko historyczne

wtorek - 14.30-15.15

Maciążka Agata Zajęcia matematyczne przygotowujące uczniów do egzaminu zewnętrznego.
czwartek - 13.40-14.25
Gry logiczna dla uczniów klas 4c, 5b, 5c, 6b poniedziałek - 13.40-14.25

Malczewska Lucyna

Zajęcia kulinarne wtorek - 13.30-15.00

Okońska Beata

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne uczniów.
wtorek - 15:30-16:15
czwartek - 15:30-16:15

Orzechowska Barbara

Zajęcia z języka polskego dla uczniów klas 8.

poniedziałek - 13.30 - 14.15
Zajęcia dodatkowe z języka polskiego
poniedziałek - 14.45 - 15.00

Pasternak Elwira

Zajęcia plastyczne piątek 13.30 - 14.15
Paszek-Matląg Agnieszka Zajęcia dlan uczniów z trudnościami w nauce - klasa 5b piątek 13.30-14.30
Pawłowska Aldona Klub Erazmus+ - zajęcia rozwijające z języka angielskiego czwartek - 14.30-15.15
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego poniedziałek - 14.30-15.15

Pełka Urszula

Zajęcia dla uczniów z trudnościami dydaktycznymi - 2c

wtorek - 11.45-12.30
Zajęcia rozwijające zainteresowania - 2c piątek - 8.55-9.40

Perdian Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z biologii 
środa - 13.30-15.00 (co 2 tygodnie)
Petroniec Renata Zajęcia logopedyczne  wtorek - 12.30 - 13.30

Poposka Urszula

Koło plastyczne
środa - 14.30-15.15
Pustelnik Anna Kółko liturgiczne – zajęcia rozwijające wiedzę religijną kl. 4-5 środa - 12.45-13.30
Zajęcia przygotowujące uczniów do komunii św.
wtorek - 12.45-13.15 (kl. 3a)
czwartek - 14.25-15.00 (kl. 3b)

Pyrtek Radosław

Koło historyczne

poniedziałek - 7.10 -7.55

Rabenda Bożena

Zajęcia z uczniami z trudnościami w uczeniu się  - kl. 8a (s.12)

wtorek - 13.40-14.25 
Koło wolontariatu (s.19) piątek - 14.30-15.15
Radecka Elżbieta Zajęcia plastyczne/zajęcia komputerowe  
Rudol Izabela Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas młodszych
środa - 10.30 - 11.15
środa - 15.30 - 16.15
Scheibel-Dyczko Magdalena Drużyna odkrywców – zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów kl.2b. czwartek - 11.45-12.30
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 2b poniedziałek - 8.00-8.45
Siersiecka Maria Zajęcia korekcyjno - kompenscyjne
czwartek - 7.00 -7.45
piątek - 7.00-7.45

Sokołowska Ilona

Drużyna odkrywców – zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów kl.2b.

czwartek - 11.45-12.30

Stanisławska Halina

Teatrzyk kukiełkowy dla uczniów klas 1-4

wtorek i środa - 8.55-9.40

Stoch Danuta

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
czwartek - 13.30-14.15
środa 13.30-14.15
(co drugi tydzień)
Zajęcia z języka polskiego przygotowujące uczniów do egzaminu zew. środa - 14.35-15.20 (kl.8c)
(co 2 tygodnie)
Zajęcia rozwijające z języka polskiego piątek - 7.10 -7.55
Stolarska Ilona Zajęcia - “Bajkoterapia” piątek - 8.55 - 9.40
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 2c

piątek - 12.45 - 13.30

Szarowicz Joanna

Zajęcia rozwijające zainteresowania - zajęcia plastyczne 
wtorek 15.15 - 16.00
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
wtorek - 11.30 - 12.15
lub środa 15.15 - 16.00

Szczepanek Iwona

Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dziewcząt z klas 4-5

czwartek - 14.30 - 15.15

Zajęcia rekreacyjno- sportowe dla chłopców z klas 4-5 czwartek - 15.15 - 16.00

Szczęsna Agnieszka

Klub Erazmus+ dla klas 4

czwartek - 14.30 -15.15
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klay 5c, 6a
środa - 14.30 -15.15
Szul Ewelina Zajęcia muzyczno - językowe - "Świat piosenki". poniedziałek - 11.45-12.30
piątek - 8.00-8.45
Szwanenfeld Ewa Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego 
czwartek - 14.30-15.15
poniedziałek - 13.30-14.15
Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu z języka angielskiego piątek - 7.00 -7.45

Wac Emanuela

Zajęcia dodatkowe z geografii - konsultacje dla uczniów

wtorek - 13.30-14.15

Koło biblioteczne wtorek - 14.15-15.00
Wilk Michał Przygotowanie do sakramentu bierzmowania piątek - 16.00-17.00

Wojciechowska Małgorzata

Klub Erazmus+ dla klas 4

czwartek -14.30-15.15

Zajęcia z języka angielskiego środa -14.30-15.15
Wylężek Aleksandra  Zajęcia rozwiające zainetesowania sportowe - pływanie środa - 9.00-10.00

 Zubelewicz Ewa

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów SP.
1-4 wtorek miesiaca
 godziny: 15.15-15.45
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne uczniów SP.
ostatni wtorek miesiąca
godziny: 15.15-15.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies

×