Jesteś tutaj:

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

   NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

RODZAJ KOŁA/ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

                HARMONOGRAM ZAJĘĆ                     (dzień tyg., godz. od…do..)

Badura-Niemczyk Jolanta

Koło teatralne dla uczniów gimnazjum i absolwentów.
piątek - 14.30 - 15.30
Zajęcia wspierające dla uczniów z trudnościami (gimnazjum) poniedziałek - 13.00 - 15.00

Błaszczuk Ewelina

Zajęcia wyrównawcze w małych grupach

wtorek  - 13.00 - 13.45
czwartek - 12.00 - 12.45

Brożek Agnieszka

Zajęcia rozwijające zainteresowania językowe uczniów

poniedziałek (klasy 7 i 2-3 GIM) - 14:35 -15:20

Czech Adam

Zaj. wyrównawcze z matemat. - 2a
Zaj. wyrównawcze z matemat. - 5a
Zaj. wyrównawcze z matemat. - 6a

środa - 14.30 - 16.00
środa - 14.30 - 15.15
środa - 13.40 - 14.25

Gembka Ewa

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów klas: 4a,7a
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów  klasy 6a

czwartek - 8.00 - 8.45                      (co drugi tydzień)
 

poniedziałek - 13.40 - 14.25

Głodek Grzegorz

Kółko wokalno-instrumentalne dla uczniów uzdolnionych muzycznie

poniedziałek - 14:30 - 15:15

Gralak Aleksandra

Zajecia wyrównawcze dla uczniów klasy 6b

poniedziałek - 15.30 - 16.15

Koło wolontariatu środa - 14.30 - 15.15

Hryniewiecka Aleksandra

Zajęcia rozwijające zainteresowania w zakresie nauki pływania.
piątek - 10.35 - 12.35

Kałamała Lucyna

Zajęcia rozwijające zainteresowania w zakresie nauki pływania.

piątek - 10.35 - 12.35

Kazior Iwona

Przygotowanie uczniów do egzaminu gimnazjalnego - chemia

wtorek - 7.10 - 7.45

Zajęcia wyrównawcze z chemii czwartek - 13.40 - 14.25
Przygotowanie uczniów do konkursów - chemia piątek - 7.10 - 8.55

Klimczyk-Kijas Anna

Zajęcia rozwijające zainteresowania sportowe uczniów – tenis ziemny dla uczniów klas: 1a, 1b, 1c  (co 2 tyg.) oraz klas: 2b i 3b (co 2 tyg.)

środa - 12.45 - 14.20

Zajęcia rozwijające zainteresowania w zakresie nauki pływania. piątek - 10.35 - 12.35

Kopiński Daniel

Kółko fizyczne – rozwijanie własnych pasji  w zakresie fizyki.

wtorek 14:30 - 15:15

Kółko matematyczne dla uczniów gimnazjum

piątek 13:30 - 14:15

Krystek Dorota

Koło kulinarne

środa - 14:30 - 16:00

Kutniowska Joanna

Zajęcia sportowe dla chłopców i dziewcząt z klas 7 oraz klas 2i3 Gim

czwartek - 15.30 - 17.00

Labryga Janina

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla uczniów klasy 2b

wtorek - 11.45 - 12.30

Zajęcia rozwijające zainteresowania - plastyczne “Bajką malowane” (klasy 1-3) środa - 13.30 - 14.15

Lackorzyńska Anna

Zajęcia sportowe dla chłopców z klas 4-6

wtorek - 13.30 - 15.00

Larysz Iwona Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 2b poniedziałek - 8.55 - 9.40
Zajęcia  korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów kl. 3a środa - 12.45-13.30
Lewicka Katarzyna Tenis stołowy dla uczniów klas 1-6 czwartek - 17.30 - 19.00
Szachy dla uczniów klas 1 wtorek - 8.55 - 10.35
Łukasik Bartosz Kółko historyczne

wtorek - 14.30 - 15.15

Zajęcia wyrównawcze z historii  czwartek - 14.30 - 15.15
Maciążka Agata Zajęcia matematyczne przygotowujące uczniów do egzaminu gimnazjalnego
wtorek 14.30-15.15
Zajęcia wyrównawcze/rozwijajające (zamiennie) dla uczniów kl.4b, 4c, 5b wtorek 13.30-14.15

Malczewska Lucyna

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla uczniów klasy 1a

poniedziałek - 11.20- 12.25
Kiermasz rozmaitości - zajęcia rozwijające zainteresowania wtorek - 14.20 - 15.15
Maluga Katarzyna Zajęcia rozwijające zainteresowania w zakresie nauki pływania wtorek - 12.30 - 14.30
Mądry Anna Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla uczniów klas 3a i 3b piątek - 12.45 - 13.30
Zajęcia rozwijające zainteresowania w zakresie nauki pływania. piątek - 10.35 - 12.35
Naumienko Dorota
Zajecia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów kl. 6 i 7
poniedziałek - 14.25 - 15.15
Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla uczniów 6 i 7 wtorek - 13.30 - 14.25

Okońska Beata

Zajęcia dla uczniów z problemami dydaktyczno-wychowawczymi.

poniedziałek - 13.30-14.15
środa - 15.20 - 16.05

Orzechowska Barbara

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klas IV

środa - 12.45 - 13.30

Zajęcia z języka polskiego przygotowujące uczniów do konkursów czwartek - 14.30 - 15.15

Pasternak Elwira

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla uczniów klasy 7b poniedziałek - 12.30 - 13.30
Zajęcia plastyczne środa - 14.25 - 15.15
Paszek-Matląg Agnieszka Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 4b czwartek - 12.45 - 13.30
piątek - 8.00 - 8.45
Pawłowska Aldona Zajęcia z języka angielskiego dla uczniów SP poniedziałek - 13.40 - 14.25
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas: 5b, 7c  środa - 13.40 -14.25

Pełka Urszula

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla uczniów klasy 1c

piątek - 8:00 - 8:45
Zajęcia rozwijające zainteresowania “Bajkowe podróże kulinarne” piątek - 8.55 - 9.40

Perdian Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z biologii 
czwartek - 13.40 - 14.25 GIM
środa - 13.40 - 14.25 SP
Petroniec Renata    

Poposka Urszula

Koło plastyczne.
poniedziałek - 14.30 - 15.15
Zajęcia wyrównawcze.  czwartek - 8.50 - 9.35
Pustelnik Anna Kółko liturgiczne – zajęcia rozwijające wiedzę religijną wtorek - 13.40 - 14.25
Zajęcia przygotowujące uczniów do komunii św. środa - 12.45 - 13.30

Pyrtek Radosław

Koło historyczne

piątek - 7.00 - 7.45

Rabenda Bożena

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 7a

poniedziałek - 14.30 -15.15
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klasy 7a poniedziałek - 15.15 -16.00
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów 3b gim. środa - 14.30 - 15.15
Radecka Elżbieta Zajęcia plastyczne/zajęcia komputerowe czwartek 10.00 - 11.00
Rudol Izabela Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas młodszych wtorek - 11.35 - 12.20
Scheibel-Dyczko Magdalena Drużyna odkrywców – zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów kl.1b. czwartek - 11.45-12.30
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 1b czwartek - 12.30 - 13.30
Siersiecka Maria Zajęcia  wyrównawcze dla uczniów klasy 5b czwartek - 8.00 - 8.45
Zajęcia korekcyjno - kompenscyjne dla uczniów 2b G-7 czwartek - 7.15 - 8.00

Sokołowska Ilona

Drużyna odkrywców – zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów kl.1b.

czwartek - 11.45-12.30

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 1b czwartek - 12.30 - 13.30

Stanisławska Halina

Teatrzyk kukiełkowy dla uczniów klas 1-4

poniedziałek 12.45 - 13.30
Zajęcia czytelnicze środa 12.45 - 13.30

Stoch Danuta

Zajęcia wyrównawcze z jezyka polskiego/ na zmianę:
Zajecia z języka polskiego przygotowujące uczniów do egzaminu gim.
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla ucz. kl. 3b GIM
środa - 14.30 -15.30
czwartek - 7.10 - 7.55
Stolarska Ilona Zajęcia rozwijające zainteresowania “Bajkowe podróże kulinarne” piątek - 8.55 - 9.40
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 1c

poniedziałek - 12.45 - 13.30

Szarowicz Joanna

Zajęcia rozwijające zainteresowania
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze 
wtorek  - 15.15 - 16.00
czwartek - 7.10 - 7.55

Szczepanek Iwona

Zajęcia sportowe dla dziewcząt z klas 4-6

poniedziałek - 14.30 - 16.00

Szczęsna Agnieszka

Zajęcia rozwijające zdolności językowe z angielskiego dla uczniów klas 4c i 5a

czwartek - 13.40 -14.25              (co drugi tydzień)
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klay 5a
środa  -  8:00 - 8.45
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klasy 4c czwartek - 13:30-14:25              (co drugi tydzień)
Szwanenfeld Ewa Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego lub przygotowujące uczniów do konkursów poniedziałek - 13.40 - 14.25
Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego piątek - 14.30 - 15.15

Wac Emanuela

Zajęcia wyrównawcze z geografii oraz przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

środa - 14:30 - 15:30

Wilk Michał Koło liturgiczne piątek - 13.40 - 14.25 

Wojciechowska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z jezyka angielskiego

środa - 14.25 - 15.20

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. angielskiego czwartek - 13.30 - 14.15
Wylężek Aleksandra  Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów klasy 2a czwartek - 8.00-8.45
Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 2a czwartek - 13.30-14.15

 Zubelewicz Ewa

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów SP.
piątek - 13.30 - 14.15
Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne uczniów SP. piątek - 14.15 - 15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies

×