Jesteś tutaj:

OSIĄGNIĘCIA

Największe sukcesy
 
naszych uczniów

 

 

 

 

SZCZEGÓLNIE WAŻNE ...

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ W SZACHACH

 

30 października 2018 roku w Katowickim Spodku zaznaczyliśmy swoją obecność i podobnie jak na zawodach rejonowych zbieraliśmy doświadczenia. Dziesięciogodzinny wyjazd dostarczył nam wielu wrażeń.

 

  

 

Warto było wziąć udział w imprezie na taką skalę, usiąść i grać przeciw najlepszym szachistom w Polsce. Mistrzostwa zakończyły się po siedmiu partiach w przewidywanym czasie.

 

  

 

Powrót do Tychów był uciążliwy, na szczęście torby ze słodyczami dla uczestników mistrzostw poprawiły humor zawodnikom.
 

 

Wyniki chessarbiter.com
Jan Lewicki 36 miejsce/82 zawodników - zdobył 4 punkty
Eryk Pakosz 89 
miejsce/97 zawodników - 2 pkt
Patryk Rutecki 47 
miejsce/157 zawodników - 4 pkt
Oskar Paruch 54 miejsce/157 zawodników- 4 pkt
Piotr Węgrzyk 50 miejsce/ 67 zawodników - 2.5 pkt
 
K. Lewicka

SZACHY - ZAWODY REJONOWE

 

W piątek 26 października 2018 roku - w Mikołowie - odbyły się zawody rejonowe szkół podstawowych w szachach.  Partie rozgrywane były systemem kołowym, gra była bardzo wyrównana. Nasza drużyna miała tyle samo punktów co zwycięzcy i druga drużyna, przegraliśmy "małymi punktami".

  

Gratulujemy reprezentantom 3 miejsca. Zbieramy doświadczenia na przyszły rok.


K. Lewicka

SUKCES SZACHOWY

W piątek 19 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Tychów w szachach, zorganizowane dla uczniów szkół podstawowych przez Zespól Szkół nr 4.  Nasza reprezentacja osiągnęła wielki sukces - zdobyła I miejsce drużynowo na zawodach. Dwie zremisowane partie z SP nr 1 i SP nr 37 oraz pozostałe wygrane dostarczyły uczestnikom i obserwatorom wiele emocji. Naszą drużynę reprezentowali na pierwszej desce Oskar Paruch, drugiej Jan Lewicki, trzeciej Patryk Rutecki oraz zadebiutowała Maja Łach.

Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia za tydzień na zawodach rejonowych w Mikołowiie.

Katarzyna Lewicka

XXIV Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich "Śląskie 2018"
 
W dniach 1-2 lipca 2018 roku, w Łodzi odbyła się XXIV Olimpiada Młodzieży w Sportach Letnich "Śląskie 2018", podczas której Nataniel zdobył II miejsce skacząc z trampoliny 3 metrowej oraz III miejsce skacząc z trampoliny 1 metrowej.
 
  


Romana Wochna-Dynak i Przemysław Dynak

GRAND PRIX POLSKI W SKOKACH DO WODY

W dniach 16-17 czerwca 2018 r. odbyła się I edycja Grand Prix Polski w skokach do wody, podczas której Nataniel zdobył  dwa II miejsca skacząc z trampoliny 1 i 3 metry.

 

  Romana Wochna-Dynak i Przemysław Dynak

ROK SZKOLNY 2017/2018

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH TENISISTÓW


16.05.2018 roku na kortach Klubu Tenisowego Tennis Team w Tychach odbył się kolejny turniej z edycji miejskich turniejów „Tenis 10” o puchar Dyrektorów Szkół Podstawowych. Tym razem dzieci rywalizowały o Puchar Dyrektorów Szkół Podstawowych nr 6 i 35. Po szkolnych eliminacjach na starcie do turnieju stanęło około 60 zawodników z klas I -III. Współzawodnictwo dzieci przebiegało w formie wspaniałej zabawy, poszanowaniu zasad „fair play” przy gorącym dopingu kolegów, koleżanek, trenerów i rodziców. Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca a czworo z nich stanęło na podium. Wszystkich uczestników nagrodzono dyplomami i słodkim poczęstunkiem a zwycięzców dodatkowo - pucharami, medalami i nagrodami rzeczowymi.


I m. w kategorii pomarańczowej -  Wiktor Paruch z kl. II a
II m. w kategorii zielonej – Mikołaj Kulpecki kl. III b
III m. w kategorii pomarańczowej – Alan Wroński kl. II a
III m. w kategorii czerwonej – Gabrysia Banaś I a

A. Klimczyk-Kijas

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W AKROBATYCE SPORTOWEJ


14 kwietnia 2018 roku w Bielsku-Białej odbyły się Mistrzostwa Śląska w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce, na których Nataniel Dynak z klasy 4b zdobył pierwsze miejsce i został Mistrzem Śląska w swojej kategorii wiekowej.

 

 


 Romana i Przemysław Dynak

 

GRAND PRIX TYCHÓW W TENISIE STOŁOWYM

 

22 kwietnia odbył się ostatni, czwarty turniej Grand Prix Tychów w tenisie stołowym. Uroczyste podsumowanie i rozdanie nagród zaplanowano w czerwcu, ale już dziś możemy pochwalić się bardzo dobrymi wynikami.

Wiktor Paruch - 1 miejsce w kategorii 2010
Wiktor Paruch - 1 miejsce w kategorii 2009
Oskar Paruch - 2 miejsce w kategorii 2007
Kamil Cywiński - 3 miejsce w kategorii 2007
Oscar Lenart - 4 miejsce w kategorii 2007
Pascal Lenart - 7 miejsce w kategorii 2007
Hanna Chmielewska - 1 miejsce w kategorii 2007
Jagoda Jesionek - 7 miejsce w kategorii 2007
Hanna Chmielewska - 2 miejsce kat. 2005
Jan Lewicki - 2 miejsce w kategorii 2005
Oskar Paruch - 3 miejsce kategorii 2005

 

Wszyscy zawodnicy wspólnie wywalczyli drugie miejsce zespołowo.W klasyfikacji szkół podstawowych wyprzedziła nas tylko SP1. Gratulujemy wszystkim!


  

Zapraszam na treningi w naszej szkole w poniedziałek i środę od 14.00 do 15.00 oraz od 17.00 do 18.00 w czwartek w sali przy szatni uczniowskiej.


Katarzyna Lewicka

GALA LAUREATÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
W PAŁACU MŁODZIEŻY W KATOWICACH


Uczniowie klasy 7c Szkoły Podstawowej nr 40 w Tychach wśród tegorocznych laureatów konkursów przedmiotowych. Uczniowie zostali nagrdzeni zaświadczeniami zwalniającymi z egzaminów końcowych i otwierającymi drzwi do wybranych szkół średnich oraz drobnymi upominkami. Dyplomy i podziękowania wręczała mgr Urszula Bauer - Śląski Kurator Oświaty.

Wśród nagrodzonych nasi uczniowie: ALICJA RUTKOWSKA - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz MIKOŁAJ CHUDZIKOWSKI - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

 

 

 

Podziękowanie i gratulacje z rąk Pani kurator odebrał także Dyrektor szkoły - mgr Wojciech Rerich. Uroczystość odbyła się 5 kwietnia 2018 roku.

Jeszcze raz gratulujemy sukcesu!                   
                                                                                   

D.Stoch

SUKCES NASZYCH GIMNAZJALISTEK

 

Uczennice klasy 3a gimnazjum Zuzanna Kałążny, Zuzanna Pochłopień oraz Katarzyna Wojciechowska zajęły III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Dramacie i Teatrze organizowanym przez SP 37 w Tychach. Dziewczęta wykazały się dużą wiedzą i talentem aktorskim, ustępując w rywalizacji jedynie drużynom gospodarzy.

 

  

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

D. Stoch

NAJPOPOULARNIEJSZY SPORTOWIEC TYCHÓW

 

Informuję, iż 23 marca 2018 roku odbyła się uroczysta gala na "NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA TYCHÓW". W kategorii młodzieżowej, pierwsze dwa miejsca zarezerwowali sobie nasi uczniowie:

1. Jakub Adamczyk i Wojciech Waksmański (obaj kajakarstwo, MOSM Tychy),

2. Nataniel Dynak (skoki do wody, UKS Auerbach Tychy)

 

  

Więcej informacji na stronie - tychy.pl.

Gratulujemy sukcesu.

  

Izabela Adamczyk - Chwalczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

   

KOLEJNE SUKCESY NATANIELA

 

Nataniel jest obecnie po zimowych Mistrzostwach Polski w skokach do wody, które odbyły się w Poznaniu w dniach od 2 do 4 lutego 2018 roku.

 

 

Pragniemy poinformować, iż  Nataniel zdobył brązowy medal z trampoliny 3 metrowej oraz srebrny medal z trampoliny 1 metrowej. 

Rodzice Nataniela

 

LAURY W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z JĘZYKA POLSKIEGO
DLA UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY


 

Uczennica klasy 7c - Alicja Rutkowska przygotowana przez panią Danutę Stoch została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

 

 

Natomiast uczennica klasy 7b - Emilia Pająk przygotowana przez panią Barbarę Orzechowską uzyskała tytuł finalistki.

 

 

Zgodnie z prawem laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego zwolniony jest z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu, uzyskuje maksimum punktów oraz przyjmowany jest w pierwszej kolejności do wybranej przez siebie szkoły ponadpodstawowej.

 

 

Finalista otrzymuje na świadectwie ocenę celująca z przedmiotu.

 

GRATULUJEMY NASZYM MISTRZYNIOM!


D.Stoch

X WOJEWÓDZKI KONKURS MITOLOGICZNY
pt. „Płyńmy do naszej Itaki”

 

22  lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły - Jan Lewicki z klasy 6a i Bartłomiej Mrzygłód z klasy 6b - wzięli udział w X edycji Wojewódzkiego Konkursu Mitologicznego „Płyńmy do naszej Itaki”. Zmagania konkursowe miały miejsce w Szkole Podstawowej nr 14 i uatrakcyjnione były inscenizacjami wybranych mitów.

 

   

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiadomościami z zakresu mitologii starożytnej Grecji oraz znajomością wyrażeń i zwrotów mających pochodzenie mitologiczne. Wspierani przez kibicującą publiczność zawodnicy naszej szkoły wywalczyli zaszczytne trzecie miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

                                                                                                               

Ewa Gembka

SUKCESY NATANIELA DYNAKA

GRAND PRIX POLSKI W SKOKACH DO WODY   

 

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że podczas III edycji zawodów Grand Prix Polski w Łodzi, które odbyły się 25-26 listopada 2017 roku, Nataniel Dynak zdobył złoto z trampoliny 1m oraz złoto z trampoliny 3m. Wyniki te oraz wyniki z poprzednich edycji uklasyfikowały go na pierwszym miejscu. Dekoracji dokonał Minister Obrony Narodowej, który wręczył Natanielowi dodatkowo pamiątkowy medal. Nataniel już trzeci raz z rzędu zdobył tytuł najlepszego skoczka w Polsce w grupie E2 (młodzik).

 

  

 

Tyskie Laury Sportowe 2017

W związku z tak dużym sukcesem, Nataniel został wybrany do plebiscytu Tyskie Laury Sportowe 2017. Jest najmłodszym sportowcem w tym gronie. Bardzo prosimy o oddanie głosu na niego drogą mailową lub za pośrednictwem gazety Twoje Tychy,która ukazuje się we wtorki. Głosować można do końca stycznia.

Ze względu na dużą ilość zapytań związanych z głosowaniem w plebiscycie Tyskie Laury, chcielibyśmy wyjaśnić sposób głosowania.
1. Aby oddać głos należy wejść w link http://www.tychy.pl/login/?reauth=1.
2. Następnie zalogować się lub zarejestrować.
3. W oknie szukaj należy wpisać tyskie laury 2017.
4. Wypełnić pola i z listwy młodzieżowiec wybrać sportowca (Nataniel Dynak).
5. Zaakceptować regulamin i wpisać kod.

 

  

 

Życzymy powodzenia i dziękujemy w imieniu Nataniela za oddanie głosu.

 

Rodzice Nataniela

GRAND PRIX POLSKI 

W dniach 28-29 października 2017 roku na miejskim basenie w Tychach rozegrano ogólnopolskie zawody w skokach do wody-Grand Prix Polski II Edycja w kategorii młodzika i juniora młodszego oraz 5 Memoriał Haliny Chrząszcz-Bartkowiak. Wystąpili reprezentanci wszystkich 7 polskich klubów skoków do wody. W zawodach startowało 113 zawodniczek i zawodników. Zawody w skokach do wody to jedna z najbardziej efektownych widowiskowych a zarazem  trudnych konkurencji sportowych, jakie odbywają się w Tychach.

 

 

 

Pragniemy z ogromną dumą poinformować, iż na Grand Prix Polski II EDYCJA w Tychach i podczas V memoriału Haliny Chrząszcz-Bartkowiak, Nataniel Dynak otrzymał 3 złote medale (skoki z trampoliny 1 m i 3 m i za skok Auerbach), 1 srebrny (skoki synchroniczne 1 metr -w starszej od siebie grupie D I C) i 2 brązy (1 brąz w konkurencji mix, za synchrony w swojej kategorii wiekowej  grupa E z trampoliny 1 m i drugi krążek za skok artystyczny), oraz puchar w konkursie skoków Auerbach i został okrzyknięty najlepiej skaczącym zawodnikiem w tej konkurencji w grupie E.

 

 


Podczas dwudniowych zawodów odbyły się także skoki Artystyczne, gdzie zawodnicy mogli w przebraniach wykonać dowolny skok. Nataniel zafascynowany ostatnią lekturą jaką omawiał w szkole, postanowił przebrać się za Pana Kleksa i z odpowiednim podkładem muzycznym pt. "Biegać, skakać, latać, pływać w tańcu w ruchu wypoczywać" - dokonał humorystycznego skoku i otrzymał ogromny aplauz. Pod koniec listopada odbędzie się ostatnie Grand Prix w Łodzi, na które także został zaproszony Nataniel. Prosimy trzymać kciuki.

 

   

 

 Rodzice Nataniela - Romana i Przemysław Dynak.

 

SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM

 

14 listopada i 15 listopada - dni rozgrywek, dwa puchary.

Powiatowe Igrzyska w Tenisie Stołowym Dziewcząt zakończyły się awansem do dalszego etapu. Drugie miejsce w Tychach spośród 10 szkół wywalczyły Hanna Chmielewska, Julia i Natalia Kołodziejuk.
Następnego dnia chłopcy 
w składzie Oskar Paruch, Jan Lewicki i Kamil Cywiński, na 16 szkół podstawowych, zajęli 3 miejsce.

Gratulujemy!

 

 

 

Cieszą nas również wysokie miejsca w I Grand Prix Tychów, które odbyło się 22 października 2017r. Czwarty rok startujemy w tym turnieju, mamy coraz lepsze wyniki.

 

1 miejsce 2010 i mł – Wiktor Paruch
1 miejsce 2009 – Wiktor Paruch
1 miejsce 2007 – Hanna Chmielewska
2 miejsce 2005 – Hanna Chmielewska
2 miejsce 2007 – Oskar Paruch
2 miejsce 2005 – Jan Lewicki
3 miejsce 2005 – Oskar Paruch


2 miejsce zespołowo dzięki udziałowi Jagody Jesionek, Kamila Cywińskiego, Pascala i Oscara Lenart.


Zachęcam i zapraszam do udziału w następnych rozgrywkach 9 grudnia 2017r.

Katarzyna Lewicka

 
 
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

NATANIEL PODSUMOWAŁ ROK SZKOLNY ZWYCIĘSTWEM!

 

Z notatek zamieszczanych na stronie wiemy, że domeną Nataniela są skoki do wody. Warto jednak zaznaczyć, że swoich umiejętności spróbował w akrobatyce sportowej i to z powodzeniem!
26 marca 2017 roku Nataniel Dynak podczas zawodów w Krakowie "300frayda Cup" zdobył drugie miejsce w konkurencji skoki akrobatyczne na ścieżce i otrzymał medal i puchar. Podczas Mistrzostw Śląska w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce w Bielsku-Białej dnia 29.04.2017 rokju Nataniel Dynak zdobył złoty medal.

 


 

20 maja 2017 roku Nataniel Dynak na Mistrzostwach Międzynarodowych na Litwie w Kownie, zdobył kolejne zwycięstwo. Choć konkurencja była silna, Nataniel stanął na wysokości zadania i z jego hartem ducha, w konkurencji skoków do wody z trampoliny 1 metr zdobył brązowy medal, a z trampoliny 3m. - złoty medal. Cieszymy się, że podczas Święta Szkoły Nataniel mógł zaprezentować  na ,,ściance‘’ fragment swojego sportowego  dorobku. Trzymamy mocno kciuki za Nataniela.

 

    

 

Cieszymy się, że w gronie uczniów naszej szkoły są tacy chłopcy jak Nataniel co udowadnia, że talent poparty ogromną pracą i dyscypliną zyskuje uznanie w oczach wszystkich i zachęca do naśladownictwa.

Ilona Sokołowska

ALEKSANDRA SUWAK I KARATE

 

       

           Nasza uczennica z klasy 4a - Aleksandra Suwak zajęła 1 miejsce w I WAKACYJNYM TURNIEJU OYAMA KARATE ŚKK GOLIAT- PUCHAR ŚLĄSKA w konkurencji KATA oraz 2 miejsce w I WAKACYJNYM TURNIEJU OYAMA KARATE ŚKK GOLIAT- PUCHAR ŚLĄSKA w konkurencji KATA  W PARACH.
 

 

     Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

A. Szczęsna

 

NATANIEL DYNAK

 

Nataniel Dynak, uczeń klasy 3a, który w październiku ubiegłego roku był uczestnikiem Gali Najzdolniejszych w naszym mieście i odebrał wówczas stosowny dyplom uznania za zasługi sportowe nadal intensywnie trenuje i wytrwale szlifuje swoje umiejętności. Doskonale godzi naukę z bardzo wymagającym harmonogramem treningów w Tychach i Katowicach. Tym bardziej miło nam poinformować, że Nataniel rozpoczął rok sportowy 2017 zdobywając 2 złote medale na Grand Prix Polski w Częstochowie. Tym samym jest liderem w klasyfikacji generalnej.

 


Ilona Sokołowska

NASZ UCZEŃ W MUSICALU

 

Miło nam przekazać informację, o udziale ucznia naszej szkoły - Grzegorza Studniorza - w musicalu ”Karol”. Przygotowania do premiery, która odbyła się 25 lutego 2017 roku w Tauron Arenie w Krakowie,  trwały wiele miesięcy i wymagały dużo pracy. Jesteśmy bardzo dumni z Grzesia, że tak dzielnie łączył obowiązki szkolne z przygodą sceniczną. W tygodniku „Echo” ukazał się wywiad, w którym chłopiec opowiada o swoim udziale w projekcie. Grzesiowi gratulujemy i życzymy spełnienia kolejnych marzeń! 
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

 

 

Zapraszamy do lektury na ten temat

E. Pasternak

 

13 października 2016 roku zdobyliśmy drużynowo brązowy medal w Igrzyskach Powiatowych Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.
Ten sukces był zasługą drużyny w składzie:

 

Maks Oszek, Mikołaj Chudzikowski , Wojtek MIelnik, Maks Łoziński, Krzysiek Palka,  Nataniel Pilnicki.
Gratulujemy!!!

I. Szczepanek

Do trzech razy sztuka...

 

Trzeci rok uczniowie SP-40 startują w Grand Prix Tychów w tenisie stołowym, miło mi poinformować, że po pierwszym z czterech etapów zajmujemy PIERWSZE MIEJSCE ZESPOŁOWO.
 

Zwycięski skład stanowią:


Hania Chmielewska - (2 miejsce w kategorii 2008, 2 miejsce w kat. 2006, 4 miejsce w kat. 2004)
Martyna Malesza - (4 miejsce w kategorii 2006-2007),
Nadia Malesza - (6 miejsce w kategorii 2004-2005),
Mikołaj Kulpecki - (3 miejsce i Kamil Cywiński 5 miejsce  w kategorii 2008),
Jan Lewicki - (1 miejsce w kategorii 2006, 1 miejsce w kategorii 2004),
Oskar Paruch - (4 miejsce i  Maciej Browski 8 miejsce w kategorii 2006-2007,
Michał Strauchman - (2 miejsce w kategorii 2004)

 

Gratuluję wszystkim uczestnikom turnieju i zachęcam do dalszego treningu.
W SP-40 zajęcia odbywają się w poniedziałki, czwartki i piątki od 14.30 do 15.30, w Browarniku od 17.00 do 19.30 od poniedziałku do piątku.

 

Zapraszam Katarzyna Lewicka.

 
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016
 
III Tyski Międzyszkolny Turniej Scrabble o Puchar Prezesa STO
 
 
Dwuosobowa drużyna reprezentująca naszą szkołę:
 
Bartłomiej Mrzygłód 4a
Emilia Durkalec 6a

 
zdobyła 1 miejsce w III Tyskim Międzyszkolnym Turnieju Scrabble o Puchar Prezesa STO, który odbył się 25 maja 2016 roku w Zespole Szkół STO im. J. Conrada – Korzeniowskiego w Tychach.
 
Ponadto Bartek i Emilka odnieśli indywidualne sukcesy w literkowych zmaganiach.
Puchar przechodni Prezesa STO SKT nr 30 w Tychach 2015/2016
Bartłomiej Mrzygłód i Emilia Durkalec SP 40 z OI Tychy

 
1 miejsce indywidualnie: Batłomiej Mrzygłód
2 miejsce indywidualnie: Emilia Durkalec

 
Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do scrabblowej zabawy!
 
K. Pietrusińska
 
 
 
 
Wojciech Waksmański z klasy 6a
w Długodystansowych Mistrzostwach Śląska
 w Kajakarstwie zajął I miejsce 
Wyścig C-1  3000 m. młodzików rocznik 2003-2002.
 
Gratulujemy !!!!!!!!!
 
Anna Lackorzyńska
 
 
NATANIEL NIEPOKONANY!

Podczas tegorocznych majowych zawodów w II Grand Prix Polski w Rzeszowie Nataniel wywalczył srebro z trampoliny 1m oraz złoto z trampoliny 3m. Ta edycja dostarczyła niesamowitych emocji, ponieważ rywalizacja była wyjątkowo zacięta, a Nataniel miał wielu mocnych rywali. 
 

 
Nasz dzielny skoczek po raz kolejny potwierdził swoją wysoką formę. Gratulujemy!
I. Sokołowska

NATANIEL NAJLEPSZY!


Miło na m poinformować, że nowy sezon Nataniel rozpoczął w najlepszym stylu. W dniach 2-3.04.2016 roku na tyskiej pływalni odbyły się Międzynarodowe Zawody w Skokach do wody. Nataniel zdobył złoto w skokach synchronicznych oraz złoto w konkurencji indywidualnej z trampoliny 1 m oraz złoto  z 3 m. Został także wybrany najlepszym zawodnikiem w swojej grupie oraz największym talentem tych zawodów :)

 

I.Sokołowska

NATANIEL DYNAK NA GRAND PRIX POLSKI

 

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż w marcu 2016 roku Nataniel Dynak, uczeń klasy 2a uczestniczył w Grand Prix Polski w skokach do wody i zdobył złoto z trampoliny 1 metrowej oraz srebro z trampoliny 3 metrowej. Na  jednym ze zdjęć Nataniel z Olimpijczykiem Andrzejem Rzeszutkiem-skoczkiem do wody, z którym Nataniel także ma przyjemność trenować.

 

I. Sokołowska

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies

×