RADA RODZICÓW

Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi

im. gen. J. Ziętka w Tychach

Szanowni Rodzice!

Informujemy, iż zostały ustalone składki na Radę Rodziców w roku szkolnym 2022/2023 w następujących wysokościach:

jeśli do Szkoły Podstawowej nr 40 w Tychach (oddział przedszkolny, szkoła podstawowa) uczęszcza:

1 dziecko – wpłata wynosi 40zł

2 dzieci – wpłata wynosi po 30zł za każdego ucznia

3 i więcej dzieci - wpłata wynosi po 20zł na każdego ucznia

Wpłat można dokonywać u skarbników poszczególnych klas, w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio na konto Rady Rodziców

Wykonując płatność przelewem, w treści należy wpisać: imię i nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza.

NR KONTA RADY RODZICÓW

Wpłaty mogą być całościowe lub rozłożone na raty.

Zachęcamy do wpłat, gdyż środki finansowe zgromadzone na koncie RR w znakomitej większości „wracają” do uczniów w postaci nagród, dofinansowania imprez szkolnych, pokrycia kosztów przewozu na konkursy i imprezy organizowane poza szkołą, zakupu drobnego doposażenia klas itp. (szczegóły w rozliczeniach rocznych dostępnych na stronach internetowych).

Rada Rodziców jest reprezentacją wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły. Składa się z przedstawicieli rad oddziałowych, czyli tzw. „trójek klasowych”, wybranych przez rodziców uczniów każdej klasy w głosowaniu tajnym.

Rada rodziców reprezentuje rodziców w kontaktach z:
a) dyrekcją szkoły, radą pedagogiczną i samorządem szkolnym,
b) gminą (czyli organem założycielskim szkoły),
c) kuratorium (czyli organem sprawującym nad szkoła nadzór pedagogiczny),
d) innym radami rodziców.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi
w Tychach w roku szkolnym 2022/2023

Pan Michał Rutecki - przewodniczący Rady Rodziców
Pan Marcin Gołka - zastępca przewodniczącego Rady Rodziców
Pani Anna Mazurczyk - skarbnik Szkoły Podstawowej nr 40 w Tychach

W razie potrzeby skorzystania z ubezpieczenia, proszę korzystać z poniższych informacji.

Dokumenty do pobrania:

Ulotka z zakresem ubezpieczenia