DZIAŁALNOŚĆ SU

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

9 lutego 2016 roku odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Dwugodzinny maraton tańca, śmiechu i radości dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń i emocji. Było gwarno, wesoło i kolorowo, a najnowsze przeboje porwały wszystkich do tańca.

Nie zabrakło też walentynkowych życzeń. Zabawa była wyśmienita!

E. Gembka

26 listopada 2015 roku Samorząd Uczniowski SP 40 zorganizował szkolną dyskotekę dla klas 4, 5 oraz 6. Nadia, Marcin, Krzysiek i Nataniel dołożyli wszelkich starań, żeby zabawa sie udała.

Przygotowali świetną muzykę, sami przeprowadzili konkursy: mody, tańca, przechodzenia pod tyczką. Były też do wylosowania złote myśli i żarciki. Gratulujemy udanej imprezy!

Opiekunki Samorządu

Dzień Chłopaka w SP 40

Już następnego dnia po wygranych wyborach nowa przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego i jej zastępcy zorganizowali Plebiscyt na Najsympatyczniejszego Chłopaka.

Dziewczynki z klas 3, 4, 5 i 6 mogły zaproponować swojego kandydata do tego tytułu. Wszyscy  „Najsympatyczniejsi” znaleźli się na gazetce samorządu w amfiteatrze szkoły.

I. Szczepanek

ZOSTAŃ MISTRZEM SAVIOR-VIVRE`U

24 kwietnia 2015r. Samorząd Uczniowski SP 40 zorganizował dla klas 4 – 6 konkurs pod hasłem „Zostań mistrzem savoir – vivre’u”.

Drużyny dwuosobowe w oryginalnych nakryciach głowy musiały wykazać się w różnych konkurencjach znajomością dobrych manier, obowiązujących zwyczajów, form towarzyskich i obowiązujących reguł grzeczności.

Zwyciężyły klasy 6b, 5a i 6a. Gratulujemy!

E.Gembka, I.Szczepanek, A.Pustelnik

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

27 listopada 2014 roku Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową dla uczniów z klas 4,5 i 6.

Uczennice z klasy 6a przygotowały i przeprowadziły wiele ciekawych zabaw andrzejkowych, a Bartek i Michał świetnie spisali się w roli didżejów!

Iwona Szczepanek