Jesteś tutaj:

W DOBRYM TTON-ie BYĆ ANIOŁEM

2013/2014

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy odwiedzili Rynek 15 grudnia 2013 roku i uczestniczyli w Targach Twórczości Osób Niepełnosprawnych.

Już po raz szósty braliśmy udział w tym przedsięwzięciu. Podczas spotkania na Rynku, nauczyciele naszej szkoły sprzedawali ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, pierniczki oraz wypieki przygotowane przez uczniów i rodziców.

W ten grudniowy dzień podziwialiśmy program artystyczny w wykonaniu naszych dzieci. Na scenie zaprezentowali się uczniowie, którzy zaśpiewali polskie kolędy i pastorałki, piosenki świąteczne w języku angielskim. Mogliśmy również posłuchać koncertu zespołu „Mikromusic”.

Najmłodsi uczestnicy spotkania uczestniczyli w warsztatach „Zimowy Labirynt”. Podczas imprezy licytowane były prace plastyczne wykonane przez uczniów i podopiecznych tyskich placówek oświatowych i terapeutycznych. Środki uzyskane podczas targów zostaną przeznaczymy na zakup pomocy terapeutycznych dla uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy nauczycielom, uczniom i rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i realizację tego projektu!

E. Pasternak2011/2012

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom doberj woli, którzy odwiedzili Plac Baczyńskiego 18.12.2011 roku i uczestniczyli w Targach Twórczości Osób Niepełnosprawnych.


Już po raz czwarty braliśmy udział w tym projekcie. Podczas spotkania na Placu Baczyńskiego, nauczyciele naszej szkoły sprzedawali ręcznie wykonane dekoracje świąteczne oraz pierniczki wypiekane przez uczniów.

W ten grudniowy, świąteczny dzień mogliśmy podziwiać program artystyczny w wykonaniu naszych dzieci. Na scenie zaprezentowali się uczniowie, którzy zaśpiewali polskie kolędy i pastorałki, piosenki świąteczne w języku angielskim, obejrzeliśmy również jasełka w wykonaniu teatrzyku kukiełkowego.


Nasi nauczyciele prowadzili warsztaty plastyczne, których uczestnicy tworzyli własne ozdoby bożonarodzeniowe. Podczas imprezy licytowaliśmy prace plastyczne, środki uzyskane z ich sprzedaży zostaną przeznaczymy na zakup pomocy terapeutycznych dla uczniów naszej szkoły.

Dziękujemy nauczycielom, uczniom i rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i realizację tego projektu! ! !

E. Pasternak

2010/2011


Jarmark już za nami. Nasza szkoła już po raz trzeci wzięła udział w tej inicjatywie. Podczas imprezy - 5.12.2010 - w drewnianym domku jarmarkowym, można było kupić oryginalne dekoracje świąteczne oraz prezenty dla bliskich, wykonane przez naszych uczniów i nauczycieli. Były prezentacje sceniczne - szkolny teatrzyk kukiełkowy, kolędowanie uczniów klas III z zespołem Cree oraz kolędy w języku angielskim.


Najmłodsi uczestnicy TTON-ów mogli przyłączyć się do warsztatów plastycznych. Odbyła się również aukcja prac plastycznych. Uzyskane z licytacji środki zostały przeznaczone na zakup pomocy terapeutycznych dla uczniów naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim ludziom "wielkiego serca" za uczestnictwo i wsparcie !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies

×