Jesteś tutaj:

WOLONTARIAT

Szkolne koło wolontariatu powstało z inicjatywy pani Bożeny Rabendy.

 

Działalność koła można śledzić na stronie FB

Informacje na tej stronie redaguje pani Bożena Rabenda

 

 

 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

 

Dla wielu z Nas Święta są szczególnym czasem.
Chcemy by były wyjątkowe...


Często gubimy się w tej wyjątkowości, stawiając na to, co jest od niej dalekie.
Wyszukane prezenty, lśniące okna, wysprzątane mieszkanie, stół uginający się od potraw, idealnie dobrane stroje na wigilię...a za tym, niestety dość często stoi zmęczenie, pośpiech, zdenerwowanie.
To co najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe jest po drugiej stronie.

 

    

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się nowego roku życzymy Wam wszystkim tego co w dzisiejszym czasie najważniejsze: zdrowia, bezpieczeństwa, czasu, zabawy, miłości, spokoju. Wspólnego pieczenia pierniczków, gry w planszówki, dłuższego pospania (o ile dzieci mają podobne potrzeby), oglądania świątecznych komedii...
Bycia ze sobą, razem.

 

Niech ten wyjątkowy czas  upłynie nam wszystkim w ciepłej, rodzinnej atmosferze, bez pospiechu i troski o jutro.
Jednocześnie  bardzo dziękujemy  za Wasze zaangażowanie i wsparcie w działalność SKW jakie okazaliście w mijającym roku.


Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu z opiekunem

 

 

 

W piątek - 6 listopada 2020 - zakończyliśmy zbiórkę produktów dla Przystani Ocalenie, bo tam swój dom znajdują zmęczone, schorowane, często wyeksploatowane do granic możliwości zwierzęta. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w tę akcję. Mimo tak trudnego czasu, w jakim musimy się odnaleźć ponownie pokazujemy, jak wiele można zrobić gdy za dobrymi chęciami idzie również działanie. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za okazane wsparcie i przyniesione produkty.

 

 

Ponadto chcemy poinformować, że na stronie internetowej przystanocalenie.org w zakładce SKLEP można dokonać zakupu rożnego rodzaju produktów koniecznych do funkcjonowania przystani. Gorąco polecamy.

 

Chcemy również zachęcić do odwiedzania naszego fanpage’a.

Szkolne Koło Wolontariatu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies

×