Jesteś tutaj:

Wydarzenia 2019/2020

WARSZTATY EDUKACYJNO-PLASTYCZNE – WIRUJĄCE FARBY


W piątek 4 października 2019 roku, odbyły się w naszej szkole Warsztaty Edukacyjno-Plastyczne - Wirujące Farby. Zajęcia przeprowadzono dla uczniów klas młodszych, którzy podczas zabawy rozwijali kreatywność i pobudzali wyobraźnię twórczą. Dzieci nauczyły się jak działa grawitacja oraz siła odśrodkowa. Jak zachowują się farby, kiedy działa na nie siła przyrody. Wszystkim dzieciom bardzo podobało się to spotkanie z prawdziwym malowaniem przy zastosowaniu takiej właśnie techniki.

 

 

B.Cabrera

SPRZĄTANIE ŚWIATA

 

W dniach od 23 do 27 września 2019 roku nasza szkoła brała udział w międzynarodowej kampanii "Sprzątanie Świata". Uczniowie wraz z nauczycielami uprzątnęli śmieci na terenie szkoły oraz  pobliskiego osiedla Z.
 

  

 

Zadbano także o przyszkolny ogród, wyrwano chwasty, wypielęgnowano przed zimą rabatki.

 

  

 

Mamy nadzieję, że takie  wspólne działanie zachęci naszych uczniów do dbałości o swoje otoczenie i niezaśmiecanie go nie tylko przy okazji tak ważnej akcji, ale także na co dzień.

 

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

Jeszcze nie tak niedawno - w czerwcu - słyszeliśmy dźwięk szkolnego dzwonka, który życzył nam wesołych i słonecznych wakacji, a dziasiaj 2 września dźwięczy on głośno, witając nas radośnie w szkole.

 

Minął czas beztroskiej kanikuły, obfitujący w słońce i niesione z nim uciechy. Czas powrócić do szkolnych ławek i do nowych obowiązków. Czeka nas dziesięć miesięcy wytężonej pracy.

 

Inscenizacją związaną z rocznicą rozpętania II wojny światowej przywitali wszystkich przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie z klasy 8b.

 

  

 

Po obejrzeniu  programu i wysłuchaniu  przemówienia pana dyrektora Wojciecha Rericha uczniowie udali się z wychowawcami do sal lekcyjnych. Wszyscy mamy nadzieję, że ten rok będzie kolejnym udanym dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

 

  

 

Szczególne życzenia: chłonności umysłów, łatwości w zdobywaniu wiedzy i nabywaniu różnych umiejętności oraz nauki w atmosferze przyjaźni i wzajemnego szacunku składamy naszym pierwszakom. 

 

Wam drodzy rodzice życzymy, aby zawsze, kiedy będziemy mówić o waszych dzieciach przepełniała Was duma i radość.

 

My pedagodzy życzymy sobie, aby każdy dzień spędzony z uczniami był jak wielka, niezwykła wyprawa w nieznane.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies

×