ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Oddział Przedszkolny rozpoczął swoją działaność 13 października 2009 roku. Utworzono wtedy jedną grupę przedszkolną.

W roku szkolnym 2012/2013 powstała druga grupa przedszkolna - oddział 3-latków.
Natomiast w bieżącym roku szkolnym mamy w naszej szkole dwie grupy dzieci w wieku przedszkolnym.

Maluchy mają do swojej dyspozycji specjalnie przygotowane i dobrze wyposażone pomieszczenia: salę zabaw, szatnię oraz łazienkę.

Oddziały przedszkolne sprawują opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach:
grupa młodsza od 7.00 do 17.00
grupa starsza od 8.00 do 17.00

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego działającego w SP-40 w roku szkolnym 2021/2022

W okresie od 15 marca 2021 roku do 22 marca 2021 roku do godziny 15.00 rodzice kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do placówki zobowiązani są do potwierdzenia woli uczęszczania.

W bieżącym roku Rodzice uczniów wolę uczęszczania mogą potwierdzać:

1. Elektronicznie w systemie NABO,
2. W postaci podpisanego oświadczenia przesłanego na adres mailowy placówki (plik zaszyfrowany),
3. W postaci podpisanego oświadczenia złożonego w placówce.