STOŁÓWKA

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NASZYCH UCZNIÓW I PRZEDSZKOLAKÓW
NA PYSZNE, DOMOWE OBIADY
WYDAWANE W SZKOLNEJ STOŁÓWCE.

UWAGA!!!

Szanowni Państwo, prosimy o zgłaszanie dzieci, które będą korzystały z obiadów do pani intendentki. Informację należy przesłać przez dziennik elektroniczny lub na adres e-mail:

Ze względu na sytuację sanitarno-epidemiologiczną umowy będą rozdawane przez wychowawców tylko tym dzieciom, które zostaną wcześniej zgłoszone.

Wypełnione umowy proszę przekazać wychowawcy klasy przez dziecko lub pozostawić w woźniówce.

Ilość miejsc jest ograniczona, gdyż uzależniona jest od możliwości rozmieszczenia dzieci w stołówce szkolnej, tak więc będzie liczyła się kolejność zgłoszeń.

Informację od kiedy będą wydawane obiady podamy w najbliższym czasie.

Obiady wydawane są w godzinach: 11:30 - 11:50

Regulamin stołówki

Opłaty za obiady

Informacja o alergenach i produktach powodujących nietolerancje pokarmowe