STOŁÓWKA

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NASZYCH UCZNIÓW
NA PYSZNE, DOMOWE OBIADY
WYDAWANE W SZKOLNEJ STOŁÓWCE.

Szanowni Państwo, ruszają zapisy dzieci na obiady serwowane przez stołówkę szkolną. Zgłoszenie należy złożyć osobiście u pani intendentki SP-40 w Tychach.

Druk umowy można pobrać ze strony internetowej placówki, z zakładki - stołówka .

Bardzo prosimy o dokładne wypełnienie umowy, gdyż tylko na takiej podstawie możemy wpisać dokument do systemu, a tym samym przyjąć dziecko na obiady.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy o terminowym dokonywaniu wpłat za obiady, przekroczenie ustalonego terminu skutkuje naliczaniem karnych odsetek.

Edyta Świetlik
intendentka

Obiady wydawane są w godzinach: 11:30 - 11:50

Regulamin stołówki