Jesteś tutaj:

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 

 

KONKURS NA MASECZKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

 

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na bożonarodzeniową maseczkę  został rozstrzygnięty. Do  Samorządu Uczniowskiego wpłynęło wiele ciekawych prac. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Wszystkich uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, a zwycięzcom oczywiście serdecznie gratulujemy.
 

    

Oto lista zwycięzców:


I miejsce Nadia Wasylewicz
II miejsce Pola Stępień oraz Adrian Kolasiński
III miejsce Kornel Piskorz oraz Dominik Dudek
 

    

red.: A.Brożek

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2020/2021

 

W piątek 25 września 2020 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego powołanego na rok szkolny 2020/2021. W wyborach startowało 6 partii: SPR, Nie mamy pomysłu na nazwę, Crazy Team, Dream Team, Atomówki oraz JAS. Głosami uczniów w tym roku szkolnym do SU przeszlła partia SPR w składzie Zuzanna Podsiadły (8b), Kacper Gieża (8b), Kacper Orłowski (8b), Kacper Hammer (8b - nieobecny na zdjęciu), Adrian Piórek (8b) oraz Jakub Matyniak (6d), zdobywając ponad 40% wszystkich oddanych głosów. 

 

 

A. Brożek

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI - ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2017/2018

 

19 października 2017 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego SP nr 40. W wyborach wzięli udział wszyscy uczniowie klas 4-7 SP oraz 2-3 GIM. Uczniowie mogli zagłosować na jedną z sześciu powstałych partii: Dudusie pod przewodnictwem Mileny Nowak z klasy 7a, Kadzma i przyjaciele - Marceliny Laby z 3B Gim., Gałgany - Natalii Komisarczyk z 2a Gim.,  HITW - Hani z 5B, Superdziewczyny - Martyny Maleszy oraz Victoria Sowa i jej Superteam. Zwycięzcami zostały Gałgany w składzie: Natalia Komisarczyk (2a Gim), Paweł Chmiel (2b Gim), Kasia Braszczok (2b), Kornelia Hielińska (2b), Julia Noszczyńska (2a) zdobywając 32,13 %. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 

Od lewej; Kasia, Natalia, Paweł, Kornelia i Julia.

A. Brożek

 

 

Wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016

 

 
 

We wtorek 29 września 2015r. w lokalu wyborczym - bibliotece szkolnej szkoły podstawowej, odbyły się kolejne wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach.

Uczniowie klas 3 – 6 głosowali na wybranych przez siebie kandydatów, którzy wcześniej przygotowali piękne plakaty i własne kampanie wyborcze.


 
 

W wyniku wyborów przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego SP 40 w roku szkolnym 2015/2016 została Nadia Malesza z klasy 5b, a jej zastępcami: Marcin Tokarz z klasy 6a, Krzysztof Palka z klasy 5a i Nataniel Pilnicki z klasy 5c.

 

     

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
w roku szkolnym 2014/2015

We wtorek - 23 września 2014 roku, na 3 i 4 godzinie lekcyjnej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach. Uczniowie udali się do lokalu wyborczego (biblioteka) pod opieką nauczyciela prowadzącego lekcję. Uczennice klasy 6b osobiście zapraszały kolejne klasy. Uczniowie klas 4-6 dokonywali wyboru swoich przedstawicieli sposród licznych kandydatów, którzy pomysłowo realizowali własne kampanie wyborcze.

 

Przedstawicielami uczniów w roku szkolnym 2014/2015 zostali:

przewodniczący - Michał Szweda z klasy 6a
zastępcy - Agatha Fortuna z klasy 6a oraz Bartłomiej Wiglusz z klasy 6a

E. Gembka, I. Szczepanek, A. Pustelnik

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies

×