UROCZYSTOŚCI SZKOLNE

W naszej szkole organizowanych jest wiele okolicznościowych uroczystości, niektóre z nich odbywają się cyklicznie, inne tylko okazjonalnie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszych poczynań w zakładce wydarzenia szkolne.

"Rozpoczęcie roku szkolnego"
Po wakacyjnej przerwie uczniowie i nauczyciele wracają do swoich obowiązków.
"Dzień Komisji Edukacji Narodowej"
14 października swoje święto obchodzą wszyscy pracownicy oświaty.
"Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów"
To ważne wydarzenie dla wszystkich pierwszaków, tego dnia oficjalnie zostają przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.
"Święto Odzyskania Niepodległości" - 11 listopada
To dzień, w którym wyrażamy wdzięczność i uznanie tym ludziom, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę.

"Boże Narodzenie i Jasełka"
Składamy sobie życzenia, dzielimy się opłatkiem, przypominamy o tradycjach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

"Bal karnawałowy"
Coroczne karnawałowe tańce, hulanki, swawole.
"Święto szkoły"
To czas prezentacji naszych dokonań, spotkań z rodzicami naszych uczniów, wspólnej zabawy i rozrywki podczas rodzinnego pikniku.
"Zakończenie roku szkolnego"
Czas podziękowań, gratulacji oraz pożegnań.